הסיפור של Le Corone 2 במאי 2016 – Posted in: בלוג

לורנזה נולדה למשפחת תכשיטנים ותיקה מאיטליה וכיאה לאירופה הקלאסית, העסק כמו גם היוזמה והכישרון עוברים מדור לדור. באופן טבעי למדה לורנזה עיצוב תכשיטים בבתי הספר המובילים באיטליה והתמקצעה במשך יותר מעשרים שנה.

בעוד היא מעצבת, מעבדת ומלטשת בסטודיו שלה שבירכתי חנות הדגל המשפחתית ראתה לורנזה את אהבת הלקוחות לתכשיטים ועיצובים מתנפצת אל מול המציאות התמחירית. שנה אחר שנה, שוב ושוב, הלקוחות מתפשרות על טיב אבני החן וגודלן בכדי לכנס רכישת תכשיט חדש למסגרת תקציבית. הקונפליקט החל לכרסם בלורנזה : "תכשיטים זה כיף – למה להתפשר כשמתקשטים?".

למעשה זיהתה לורנזה כבר לפני שנים רבות את המגמה ההולכת וגוברת בעולם התכשיטים:

תכשיטים יקרים מחייבים מידי. אם אפשר לענוד משהו שונה לכל אירוע, עונה או מצב רוח. אז למה לא לענוד תכשיטים בהתאם?

או כמו שאומרים זאת ב"לה-קורונית": ENJOY YOUR LUXURY DAILY

כבר לפני למעלה משש שנים החלה לורנזה להשתעשע עם חומרים יומיומיים על מנת ליצור תכשיטים אופנתיים, מהנים, לא מחייבים שייחיו את הפנטזיות הפרועות ביותר של כל לקוחותיה מבלי להתחייב ומבלי להתפשר!

וכך נולדה ראשיתה של קולקציית Le-Corone המלכותית בהשראת התכשיטים הקלאסיים, הסוליטר, צמידי הטניס, שלישית היהלומים וזכתה באופן מיידי להצלחה מסחררת בכל רחבי איטליה. כעבור שנתיים סיפק צוות Le-Corone את הפריטים הנפלאים ליותר מ – 500 נקודות מכירה ברחבי איטליה בעוד יזמים, משווקים וסיטונאים בינלאומיים החלו לעלות לרגל עם הצעות לפריסה גלובלית.

לורנזה לא ויתרה על האיכות לרגע. המוטו אז והיום הוא, לשנות חומרים מבלי לסטות אפילו לרגע מכל הטוב שמביאה עימה התכשיטנות האיטלקית.
טכנולוגיות הייצור הינן המתקדמות והאמינות ביותר, חומרי הגלם הם המשובחים ביותר והיצור כמו גם העיצוב נשאר באיטליה, מהכבישה והשיבוץ ועד ההרכבה והאריזה – 100% MADE IN ITALY

סרטון יוטיוב לורנזה:

עכשיו גם ישראל מצטרפת למילאנו, ג'נבה, פריס, לונדון, ברצלונה, ריו דה ז'נרו, סידני, טוקיו, אבו דאבי, וינה, ברלין ועוד ועוד ועוד לחגיגה של צבע, אופנה ופינוקים.
אנחנו שליחיה הנאמנים של לורנזה כאן בארץ עם חזון להפיץ את השמחה שבתכשיטי Le Corone לכל עבר.

מוזמנות לעקוב אחרינו בפייסבוק

ובאינסטגרם: